Мешканці Зеленодольська та Зеленодольської громади з березня 2025 року будуть платити менше за електроенергію – 2,64 грн за 1 кВт·год.
Про це повідомили в Зеленодольській міській територіальній громаді.
“Тариф на електроенергію для мешканців Зеленодольська з березня 2025 року знижено.Внаслідок чергового теракту з боку країни-агресора, 11 тисяч мешканців міста Зеленодольська залишилися без централізованого опалення. Розуміючи критичність ситуації, виконавчий комітет Зеленодольської міської ради разом з Дніпропетровською ОВА відразу розпочали роботу задля зниження тарифу на електроенергію”, – йдеться в повідомленні.
Там також зазначили, що оперативно було проведено перемовини і листування з:
- Міністерством енергетики України
- НКРЕКП
- Державною інспекцією енергетичного нагляду
- АТ ДТЕК «Дніпровські електромережі»
- ПрАТ «Центральна енергетична компанія»
- ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»
- Компанією ДТЕК
- ТОВ “Газорозподільні мережі України”.
Наразі місцева влада працює над вирішенням питання перегляду тарифу за лютий 2025 року.
Раніше “Особи” також писали: “Медзаклади Дніпропетровщини отримали півсотні масажних столів”.



















