Громади Дніпропетровщини можуть пройти конкурсний відбір на участь в Конференції про відновлення України, яка відбудеться в Польщі.
Про це повідомляє у пресрелізі Дніпропетровська ОВА.
Конференція з питань відновлення України-2026 відбудеться наприкінці червня в польському Гданську.
«Приєднатися можуть і громади Дніпропетровщини, – йдеться в анонсі. – Для цього їм потрібно пройти конкурсний відбір. Заявки приймають онлайн».
Акцент на конференції зроблять на практичному аспекті. Йтиметься про укладання міжнародних угод і меморандумів, залучення фінансування, налагодження партнерств та започаткування спільних проєктів. Учасники зможуть не тільки представити свою громаду, а й провести попередню підготовку конкретних домовленостей.
Під час відбору учасників будуть враховувати п’ять показників:
- досвід та готовність до міжнародних партнерств і проєктів,
- наявність та якість стратегічного планування,
- застосування територіально-орієнтованого підходу,
- рівень інвестиційної готовності та антикорупційної діяльності,
- участь у ініціативі «Пліч-о-Пліч: Згуртовані громади» або інших формах міжмуніципального співробітництва.
Прийом заявок триватиме до 18:00 14 травня – за цим посиланням.
«Приєднатися можуть громади, асоціації органів місцевого самоврядування, проєкти та програми міжнародної технічної допомоги», – уточнюють в повідомленні.
Детальніше про критерії відбору для громад – у презентації.



















