На засіданні виконкому Відділення НОК України в Дніпропетровській області затвердили кандидатури кращих спортсменів та їхніх наставників за III квартал 2025 року.
Про це повідомляє Відділення НОК України в Дніпропетровській області у Telegram.
Липень:
- кращий спортсмен – Костянтин Федючук, який здобув дві срібні медалі з плавання на VIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Скоп’є;
- кращий тренер – наставник Костянтина – Олександр Баранець.
Серпень:
- краща спортсменка – Анастасія Польська – срібна призерка чемпіонату світу U20 з боротьби вільної у Болгарії;
- кращий тренер – наставник Анастасії – Юрій Турчин.
Вересень:
- краща спортсменка – Ярослава Магучіх – бронзова призерка зі стрибків у висоту чемпіонату світу з легкої атлетики у Японії;
- краща тренерка – наставниця Ярослави – Тетяна Степанова.
“Вітаємо наших кращих спортсменів! Про нагородження видатних спортсменів та тренерів ми повідомимо пізніше”, – йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмен з Павлограда став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO.



















