Новини

На Дніпропетровщині затримали агентів фсб, які готували знищення релейних шаф Укрзалізниці

Служба безпеки України та нацполіція затримали ще трьох поплічників фсб, які вчиняли замовні підпали у Київській та Дніпропетровській областях.

221Переглядів

Основними цілями ворога були релейні шафи, які забезпечують безперебійних рух поїздів, зокрема військових ешелонів Сил оборони.

Про це повідомляє СБУ У Telegram.

Для вчинення диверсій фігуранти використовували легкозаймисті суміші, які власноруч виготовляли за інструкціями фсб.

Так, на Київщині затримано ще одного учасника групи підпалювачів, яку Служба безпеки нейтралізувала у грудні 2024 року.

Тоді після викриття ворожого осередку 21-річний фігурант «заліг на дно», а згодом на замовлення фсб підпалив дві релейні шафи поблизу столиці.

На Дніпропетровщині затримано ще двох зловмисників. Один з них – 20-річний рецидивіст, який раніше відбував покарання за крадіжки, а на початку цього року підпалив дві релейні шафи.

Інший фігурант – 16-річний студент місцевого коледжу, якого затримали «на гарячому», коли він намагався підпалити релейну шафу на залізничному переїзді поблизу Кам’янського.

Одним із його наступних завдань було пустити з рейок вантажний потяг, який перевозив техніку ЗСУ на передову.

Під час обшуків у затриманих вилучено одяг, засоби підпалу та мобільні телефони із доказами злочинів.

 

Наразі фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

 

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у м. Києві та Київській, Дніпропетровській областях спільно з Нацполіцією за процесуального керівництва Київської міської та Дніпропетровської обласної прокуратур, а також Спеціалізованої прокуратури у сфері оборону Східного регіону.

Раніше “Особи” також сповіщали: Теракт у Миколаєві з жертвами: СБУ затримала підлітків з Полтавщини, яких завербували росіяни.

Залишити відповідь