Дронами-камікадзе та артилерією ворог поцілив по Нікополю та Марганецькій громаді. Там пошкоджений приватний будино. Люди, на щастя, не постраждали.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
Він також додав, що вночі в області підрозділ ПвК “Схід” збив ворожий безпілотник.
В інших громадах області ніч була спокійною.
Раніше “Особи” також писали: “ЗАЕС може запрацювати після відбудови Каховської ГЕС”.





















