Софія Головко — випускниця дніпровського ліцею №111. Вона складала українську мову та літературу, історію України, математику. Дівчина отримала максимальний бал – 200 з кожного предмета.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
Софія розповіла, що до НМТ готувалася з вересня минулого року та постійно консультувалася з викладачами. Однак, за її словами, такого результату не очікувала.
«Коли дізналася, що 200 балів з усіх предметів — я плакала. Вийшла з аудиторії до мами, а вона аж піднялась! Подумала, що я плачу від розпачу, що усе погано склала, а то були сльози щастя», — розповіла випускниця.
Вона також поділилася, що планує вступити на факультет української філології до столиці.
200 балів з двох предметів: математики і фізики в Івана Балашова. Він – випускник ліцею інформаційних технологій у Дніпрі. Цьогоріч 200 балів з обох предметів у 2-х учнів цього навчального закладу.
Також з математики отримала 200 балів учениця Фінансово економічного ліцею Дар’я Сосницька. У ФЕЛі також 6 випускників отримали максимальний бал з англійської мови.
Цьогоріч у Дніпрі випускників 11 класів – 5182.
«У 36 закладах освіти, підпорядкованих департаменту гуманітарної політики, учні отримали 200 балів щонайменше з одного предмета. Найбільше учнів з 200 балами у Дніпровському науковому ліцеї інформаційних технологій – 14 випускників, фінансово-економічному ліцеї наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів – 6 випускників, Дніпровському ліцеї № 12 – 5. Пишаємось нашими розумничками», – підсумувала Олена Сокур, заступниця начальника відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.
Раніше “Особи” також писали: “Юніори з Дніпра здобули медалі на Кубку Європи з дзюдо в Чехії”.






















