Новини

У Дніпрі винесли вирок чоловіку, який зґвалтував та вбив 11-річну дівчинку

Мешканця Дніпра, який зґвалтував та вбив 11-річну дівчинку, засудили до довічного ув’язнення.

269Переглядів

У суді було доведено, що у січні 2024 року на одній із вулиць Дніпра поряд з теплотрасою засуджений зґвалтував 11-річну дівчинку. Потім він наніс не менше 19 ударів ножем по тілу дитини, від яких вона померла.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури чоловіка визнано винним в умисному вбивстві та зґвалтуванні малолітньої дитини (п. 2 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 152 КК України). Вироком суду йому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

До винесення вироку засуджений перебував під вартою. У судовому засіданні чоловік свою вину не визнав. Наразі триває строк на апеляційне оскарження вироку.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі чоловік тяжко побив медика”.

Залишити відповідь