У суді було доведено, що у січні 2024 року на одній із вулиць Дніпра поряд з теплотрасою засуджений зґвалтував 11-річну дівчинку. Потім він наніс не менше 19 ударів ножем по тілу дитини, від яких вона померла.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.
За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури чоловіка визнано винним в умисному вбивстві та зґвалтуванні малолітньої дитини (п. 2 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 152 КК України). Вироком суду йому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.
До винесення вироку засуджений перебував під вартою. У судовому засіданні чоловік свою вину не визнав. Наразі триває строк на апеляційне оскарження вироку.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі чоловік тяжко побив медика”.





















